Taekwon Do Trnava HWA-RANG header

Vitajte na stránke klubu
Taekwon Do HWA-RANG Trnava

Moravia Open 2015

17. a 18. október sa niesol v znamení druhého ročníka Moravia Open 2015. Súťaž sa tento rok konala v športovej hale v Ostrave. Súťaže sa zúčastnilo viac ako 380 taekwondistov z Maďarska, Slovinska, Českej republiky, Slovenska, Bosny a Hercegoviny a Poľska. Tridsaťdva členný Slovenský tím bol zložený z taekwondistov z Nitry, Kolíňan, Trnavy, Serede a Košíc.
Prvý súťažný deň patril najmä tým najmenším súťažiacim. Súťaž sa začala kategóriou mini do 7 rokov a nasledovali kategórie mladší a straší žiaci. Pre súťažiacich do 7 rokov bola pripravená špeciálna disciplína a to v počte kopnutí dollyo chagi za minútu na lapu a matsogi s penovými tyčkami. Po ukončení žiackych kategórii nasledovala seniorská disciplína matsogi.
Druhý súťažný deň sa pokračovalo v seniorských a juniorských disciplínach, ako je tul, matsogi – point fighting a t-ki. Disciplína matsogi – point fighting bola určená pre súťažiacich s nižším technickým stupňom. Aj keď tentokrát sa Slovenskému tímu nepodarilo umiestniť v prvej trojke najúspešnejších tímov, slovenský taekwondisti pozbierali množstvo cenných kovov.
Náš klub reprezentovala asistentka trénera, "Silvia Banárová". Získala skvelé 3. miesto v technických zostavách. Každému členovi nášho tímu gratulujeme a prajeme veľa úspechov na najbližšej súťaži a to na Majstrovstvách Slovenska v Seredi.
 
Výsledková listina:
  
Silvia Banárová - 3.miesto technické zostavy
 
 
SB


30th Oct, 15
Powered by CouchCMS