Taekwon Do Trnava HWA-RANG header

Vitajte na stránke klubu
Taekwon Do HWA-RANG Trnava

7.ročník Lehel Vézer ITF Taekwon-Do Cup a 1. Ročník Nandor Eperjesi Memoriál Cup

Prvou súťažou v sezóne 2015/2016, na ktorej sa Slovenský tím zúčastnil, sa konala 10. októbra v maďarskom Jászberény.   Svoje sily si proti sebe prišlo zmerať  300 taekwondistov z 23 klubov zo Slovenska, Slovinska, Srbska, Bosny a Hercegoviny,Macedónska, Rumunska, Holandska, Maďarska, Rakúska, Českej republiky a Poľska. Slovenský tím reprezentovalo zoskupenie 30 taekwondistov z  Nitry, Kolíňan, Moldavy nad Bodvou, Turne nad Bodvou, Košíc a Trnavy.
V sobotu krátko po desiatej hodine prebehol slávnostný otvárací ceremoniál. Na záver ceremoniálu si všetci zúčastnení minútou ticha uctili pamiatku Nandora Eperjesiho, ktorý túto súťaž zakladal a organizoval po minulé roky.
Ako prví sa do ringov postavili mladší žiaci, starší žiaci a juniori v disciplíne tul a matsogi. Vzhľadom na veľkú obsadenosť  žiackych a juniorských kategórii sa seniorské kategórie dostali na rad až v poobedňajších hodinách.
Juniori a seniori mali možnosť okrem disciplín tul a matsogi sa zúčastniť i t-ki a wiroku.
Na záver celej súťaže boli, ako je už zvykom, udeľované poháre pre najúspešnejších jednotlivcov a najúspešnejší klub/tím. Slovenský tím tento rok získal pohár pre 3. najúspešnejší tím súťaže a pohá za najúspešnejšiu mladšiu žiačku získala Alexandra Eckerová. Pohár pre 2. najúspešnejší tím súťaže si odniesol Rumunský tím a Pohár pre 1. najúspešnejší tím súťaže si odniesol team STM Severní Morava.
 
Výsledková listina:
 
Dominik Sawicki III.Dan (tréner) - 1.miesto silové prerážanie
       2.miesto technické zostavy
       3.miesto špeciálne techniky
Vanessa Schwarzová - 3.miesto športový boj                              
Silvia Banárová - 2.miesto technické zostavy
Alexandra Eckerová - 1.miesto športový boj
2.miesto technické zostavy
Pohár - najúspešnejšia mladšia žiačka

SB24th Oct, 15
Powered by CouchCMS