Taekwon Do Trnava HWA-RANG header

Vitajte na stránke klubu
Taekwon Do HWA-RANG Trnava

9.ročník Lehel Vezer ITF Taekwon-Do Cup a 3. Ročník Nandor Eperjesi Memoriál Cup

Dňa 21.10.2017 sa konala v maďarskom Jászberény, ako už býva zvykom, medzinárodná súťaž "Lehel Vezer Taekwon-Do a Nandor Eperjesi Memoriál. Svoje sily si opäť prišlo zmerať viac ako 150 taekwondistov z približne 20 klubov zo Slovenska, Slovinska, Srbska, Bosny a Hercegoviny, Macedónska, Rumunska, Maďarska a Českej republiky. Slovenský tím Taekwon-Da reprezentovali tí najlepší z Nitry, Moldavy nad Bodvou, Serede a Trnavy.
 
 
V sobotu v ranných hodinách prebehol slávnostný ceremoniál s odovzdávaním ďakovných ocenení zúčastneným klubom. Na záver ceremoniálu si všetci zúčastnení minútou ticha uctili pamiatku inštruktorov Nandora Eperjesiho a Babett Bontovics, ktorí nás navždy opustili a ich pamiatku si budeme pripomínať navždy. Medzi prvými sa do ringov postavili mladší žiaci, starší žiaci a juniori v disciplíne tul a následne sa pokračovalo disciplínou matsogi. Pre väčšiu obsadenosť  žiackych a juniorských kategórii sa seniorské kategórie dostali do ringu až v poobedňajších hodinách.
 
 
Juniori a seniori mali možnosť okrem disciplín tul a matsogi sa zúčastniť i t-ki a wiroku. Disciplíny t-ki a wirok prebehli až na koniec súťaže. Na záver celej súťaže boli, ako býva zvykom, udeľované poháre pre najúspešnejších jednotlivcov a najúspešnejší klub/tím. Slovenský Taekwon-Do tím získal spolu 6 x zlato, 6 x striebro a 9 x bronz. Trnavskú časť reprezentovala Alexandra Eckerová, ktorá prispela zlatom a bronzom a seredskú časť reprezentovala Nina Kopájová so ziskom 2 x zlato, 1 x striebro a 1 x bronz. Všetkým srdečne gratulujeme.
 
Súhrn:
 
Alexandra Eckerová
 
1. miesto – Športový boj – kategória juniorky -38 kg (vyššia kategórie)
3. miesto – Technické zostavy 6. kup - 2. kup – kategória juniorky (vyššia kategórie)
                                                                                     
Nina Kopájová (Hong  Ryong  Taekwon-Do Sereď)
 
1. miesto – Technické zostavy 8. kup - 7. kup – kategória žiačky
3. miesto – Športový boj – kategória žiačka  -38 kg
1. miesto – Športový boj – kategória juniorky -40 kg
2. miesto – Technické zostavy 8. kup - 7. kup – kategória juniorky
 
 
DS


1st Nov, 17
Powered by CouchCMS