Taekwon Do Trnava HWA-RANG header

Vitajte na stránke klubu
Taekwon Do HWA-RANG Trnava

Tréneri

Dominik Sawicki

Mgr. Dominik Sawicki

- Medzinárodný instruktor, IV. Dan
- Hlavný tréner a predseda klubu
- Reprezentant SR
- Trénerská licencia 1. Triedy SR
- Trénerská licencia 3. Triedy TKD

Veronika Sawicka

Veronika Sawicka

- Sekretárka klubu
- Člen rady

Matej Vanco

Matej Vanco

- Tréner
- I. Dan.

Ing. Ján ČerniČka

Ing. Ján ČerniČka

- Tréner
- I. Dan.

Viliam PaČes

Viliam PaČes

- Asistent trénera
- I. Kup.

Žiaci


Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 794

 

Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 747
 
Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 740
 
Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 742
 
Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 746
 
Technický stupeň:
9. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 739
 
Technický stupeň:
10. Kup
 
Trénuje od: 9/2019
 
Číslo preukazu: 748
 
Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu: 730
 
Technický stupeň:
8. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 11/2018
 
Číslo preukazu: 714
 
Technický stupeň:
6. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2018
 
Číslo preukazu: 698
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 666
 
Technický stupeň:
1. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 2013 
 
Číslo preukazu: 212
 
 
Technický stupeň:
2 Kup (9.7.2016)
 
Trénuje od: 2013 
 
Číslo preukazu: 208
Národný rozhodca skupiny C
 
Technický stupeň:
7. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 664
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 663
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 665
 
Technický stupeň:
7. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 657
 
Technický stupeň:
9. Kup (13.12.2018)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 658
 
Technický stupeň:
8. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 9/2018
 
Číslo preukazu: 667
 
Technický stupeň:
7. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 1/2018
 
Číslo preukazu: 631
Technický stupeň:
6. Kup (25.3.2019)
 
Trénuje od: 10/2017
 
Číslo preukazu: 554
Technický stupeň:
6. Kup (4.3.2020)
 
Trénuje od: 5/2017
 
Číslo preukazu: 566
Technický stupeň:
I. Dan (24.4.2016)
 
Trénuje od: 2006
 
Číslo preukazu: 188

Úspechy

2019 Ippon Cup, Ostrava – Tul 1.miesto
2019 Ippon Cup, Ostrava – Pointfighting 2.miesto
 

 

2019 Ippon Cup, Ostrava – Pointfighting 3.miesto
 

 

2019 Prešov Open, Prešov – Tul 2.miesto
2019 Prešov Open, Prešov – Matsogi 2.miesto
2019 Prešov Open, Prešov – Tul 2.miesto
2019 Prešov Open, Prešov – Matsogi 3.miesto
2019 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2019 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 2.miesto
2019 Znojmo open, Znojmo – Tul 2.miesto
2014 Regionálna súťaž Tul, Sereď – Tul 2.miesto
2014 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 1.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Tul 2.miesto
 
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Tul 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 3.miesto
 
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Tul 3.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Matsogi 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 3.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Matsogi 1.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Tul 3.miesto
2016 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 2.miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 2. miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Matsogi 3.miesto
 
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Tul 1.miesto
2017 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež 2017, Sereď – Matsogi 3.miesto
 
2019 Znojmo open, Znojmo – Tul 1.miesto

 

2018 Znojmo open, Znojmo – Matsogi 2.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Point fighting 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
 
2019 Znojmo open, Znojmo – Tul 1.miesto
2019 Znojmo open, Znojmo – Matsogi 2.miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 2.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Tul 2.miesto
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 3.miesto
2018 Cup of Nation, Hatvan – Matsogi 1.miesto
2018 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Matsogi 2.miesto

 

2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Tul 1.miesto
2017 Majstrovstvá Slovenska , Nové Zámky – Matsogi 2.miesto
 
2018 Nitriansky pohár, Nitra – Pointfighting 1.miesto
2018 Znojmo open, Znojmo – Tul 2.miesto

 

2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
 
2015 Prešov Open, Prešov – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 2.miesto
 
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Tul 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Matsogi 1.miesto
2016 I. Kolo ligy pre talentovanú mládež, Lužianky – Pohár „Najlepší junior“
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Matsogi 1.miesto
 
 
2006 Slovenská liga – Tul 3.miesto
 
2007 Pohár Frýdek Místek- Tul 1.miesto
2007 Pohár Frýdek Místek- Matsogi 3.miesto
2007 Vianočný pohár, České Budějovice – Tul 1.miesto
2007 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Matsogi 2.miesto
2007 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Tul 1.miesto
2007 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 3.miesto
2007 Sila Jednoty, Košice – Tul 1.miesto
2007 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2007 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
 
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 2.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 3.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Matsogi 3.miesto
2008 Nitra Cup, Nitra - Tul 1.miesto
 
2009 Sila Jednoty, Košice – Tul 2.miesto
2009 Sila Jednoty, Košice – Tul 2.miesto
2009 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 2.miesto
2009 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2009 Třeboň Open, Třeboň – Tul 3.miesto
 
2010 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Matsogi 2.miesto
2010 Majstrovstvá Slovenska, Slovenská Ľubča – Tul 2.miesto
2010 Sila Jednoty, Košice – Tul 3.miesto
2010 Znojmo open, Znojmo – Tul 3.miesto
 
2011 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2011 Nitra Cup, Nitra – Tul 2.miesto
 
2012 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2012 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2012 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Tul 1.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 2.miesto
2012 Sila Jednoty, Košice – Matsogi 3.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava  (Slovak Open) – Tul 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Matsogi 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Team T-ki 1.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Team Matsogi 2.miesto
2012 Majstrovstvá Slovenska, Bratislava (Slovak Open) – Wirok 2.miesto
 
2013 Třeboň Open, Třeboň – Wirok 3.miesto
2013 Slovakia Open, Bratislava – Wirok 2.miesto
 
2014 Serbia Open, Bačka Topola – Tul 1.miesto
2014 Sonkal Open, Praha – Tul 3.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2014 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
2014 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér, Jászberény – Tul 2. miesto
2014 Moravia Open, Frýdek Místek – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 1.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Tul 3.miesto
2014 Majstrovstvá Slovenska , Nitra – Wirok 1.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Tul 3.miesto
2014 Třeboň Open, Třeboň – Wirok 1.miesto
 
2015 Serbia Open, Bačka Topola – Tul 1.miesto
2015 SLO Open 1. st, Braslovče – Tul 3.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Tul II. Dan 1.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Tul III. Dan 1.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Wirok 2.miesto
2015 Prešov Open, Prešov – Pohár „Najlepší senior“
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul II. Dan 3.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Tul III. Dan 1.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Nitra Cup, Nitra – Wirok 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Team Tul 3.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska, Senec (Slovak Open) – Wirok 1.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 3.miesto
2015 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Team Tul 2.miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Wirok 1. miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 2. miesto
2015 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – T-Ki 3. miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Tul 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Wirok 1.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 2.miesto
2015 Majstrovstvá Slovenska , Sereď – Matsogi 3.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2015 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
 
2016 Czech Open, Nymburg – Wirok 3.miesto
2016 Czech Open, Nymburg – Matsogi 3.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Tul 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Wirok 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 1.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Matsogi 3.miesto
2016 Nitra Cup, Nitra – Pohár „Najlepší senior“
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Matsogi 2.miesto
2016 Sila Jednoty, Moldava nad Bodvou – Pohár „Najlepší senior“
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Wirok 1. miesto
2016 Medzinárodná súťaž Lehel Vezér (Memoriál Nandor Eperjesi), Jászberény – Tul 1. miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Wirok 1.miesto
2016 Majstrovstvá Slovenska , Košice – Tul 2.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Tul 1.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Wirok 1.miesto
2016 Mikulášsky Turnaj, Turňa nad Bodvou – Matsogi 1.miesto
 
2019 Prešov Open, Prešov – Tul IV-V. Dan 1.miesto
2019 Prešov Open, Prešov – Wirok 2.miesto
2019 Prešov Open, Prešov – Matsogi 3.miesto
2019 Znojmo open, Znojmo – Tul 3.miesto
 
Ocenenia Dominik Sawicki
 
2010 Rozhodcovské ocenenie Znojmo Open, Znojmo
2012 Rozhodcovské ocenenie Slovak Open
2013 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2014 Rozhodcovské ocenenie Znojmo Open, Znojmo
2014 Ocenenie za výborne športové výsledky v roku 2014, Nitra
2014 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2015 Rozhodcovské ocenenie SLO Open, Braslovče
2015 Ocenenie za dosiahnutú prácu v Slovenskej Taekwon-Do Aliancií, Nitra
2016 Najúspešnejší senior Slovenskej Taekwon-Do Aliancie v Taekwon-Do I.T.F.
2018 Ocenenie Športovec roka 2018: kategória, Tréner roka 2018 pre TTSK
Powered by CouchCMS